در این مقاله توضیحاتی درباره اینترنت صبانت ، نحوه کار adsl و تنظییم مودم اینترنت پرسرعت ارائه میشود و همینطور فرم ثبت نام اینترنت صبانت برای ثبت نام کاربران فراهم شده است .

اینترنت صبانت ، نحوه کار adsl

همانطور که میدانیم قبل از adsl ، دسترسی به اینترنت با مودم های dial up انجام میگرفت که جدای از سرعت پایین آن باعث اشغال خط تلفن نیز میشد ولی adsl نه تنها باعث اشغال خط تلفن نمیشود بلکه سرعت آن بسیار بالاتر از دایل آپ نیز هست و سرعتی تا ۲۰ مگابیت و بالاتر را نیز فراهم میکند.

اینرنت صبانت نیز یکی از پیشرو ترین شرکت های ارائه adsl یا اینترنت پرسرعت میباشد که دارای نمایندگان زیادی در سراسر ایران هست که رهاورد پردازش نماینده رسمی اینرنت صبانت در مشهد میباشد.

اما نحوه کار اینترنت پرسرعت به این گونه است که ISP هایی همچون شرکت اینترنت صبانت دستگاههای DSLAM ی در مراکز مخابراتی دارند که هنگام دخواست شما برای وصل شدن adsl ، خط شما به این دستگاه وصل میشود .

این دستگاه DSLAM همینطور یک نویزگیر دارد که از خروجی آن دوباره خط شما به سوئیچ مخابرات وصل میشود و با اینکار شما همزمان هم میتوانید با تلفن صحبت کنید و هم از اینترنت استفاده کنید.

اینترنت صبانت

سوالات رایج اینترنت صبانت به همراه پاسخ

بعد از پر کردن فرم ثبت نام اینترنت صبانت حداکثر تا ۴۸ ساعت اینترنت شما وصل میشود یا به اصطلاح خط شما رانژه میشود

شما میتوانید از طریق آموزشهای همین سایت مودم خود را تنظیم کنید ، در منوی بالا اینترنت پرسرعت و بعد پشتیبانی میتوانید تنظیمات مودم ها را مشاهده کنید و طبق آموزش مودم خود را تنظیم کنید

بله ، از شرکت قبلی فرم تخلیه خط پر کرده و بعد از تخلیه خط اقدام به ثبت نام در اینترنت صبانت نمایید

اینترنت صبانت

فرم ثبت اینترنت صبانت

برای ثبت نام اینترنت پرسرعت صبانت ( ADSL ) ، فرم زیر را پر کرده تا ظرف ۴۸ ساعت خط شما رانژه شده و از طریق شماره تلفن یا موبایلی که در فرم وارد کرده اید به شما اطلاع داده شود و شروع به استفاده از اینترنت خود نمایید.

رهاورد پردازش صبا نماینده رسمی صبانت