اینترنت وایرلس (بی سیم) صبانت

اینترنت وایرلس یا بی سیم فوق پرسرعت صبانت قابلیت ارائه به مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری که ممکن است به دلایل گوناگون از جمله کمبود پورت مخابراتی به شکل های معمول و یا نیاز به سرعت های بالاتر امکان دریافت اینترنت پرسرعت ADSL را نداشته باشند را دارد. در این شرایط برای ارائه خدمات، تجهیزات مورد نیاز wireless در داخل مجتمع و یا برج نصب می گردد. سپس با ایجاد فضایی مشابه یک مرکز مخابراتی در داخل مجتمع، پهنای باند دریافت شده، از طریق تلفن به هر یک از واحد های متقاضی استفاده از خدمات اینترنت وایرلس یا بی سیم داده می شود.

اینترنت وایرلس یا بی سیم چیست؟

در مواقعی که امکان ارائه اینترنت پرسرعت ADSL به کاربر نباشد می توان با استفاده از تجهیزات وایرلس، سرویس اینترنت وایرلس را به مشترکین تحویل نمود. در این روش اینترنت از طریق سیگنال و با استفاده تجهیزات وایرلس به محل مورد نظر منتقل می شود سپس با استفاده از DSLAM مشابه کاری که در مرکز مخابراتی برای ارائه سرویس ADSL روی می دهد ، اینترنت بین واحدهای یک برج توزیع می شود. در این روش هر واحد به وسیله یک مودم ADSL می تواند از اینترنتی که به صورت وایرلس به ساختمان ارائه شده، استفاده نماید. لازم به ذکر است اینترنت وایرلس با Wifi که از طریق یک مودم یا روتر به اشتراک گذاشته می شود متفاوت است و از باند فرکانسی دیگری استفاده می نماید.

اینترنت وایرلس یا بی سیم فوق پرسرعت صبانت دارای مزایای زیر می باشد:

۱- سرویس اینترنت وایرلس یا بی سیم فوق پرسرعت صبانت قابلیت ارائه با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را دارد.

۲- اینترنت وایرلس یا بیسیم فوق پرسرعت صبانت قابلیت ارائه در مناطقی که دسترسی به سرویس های عادی اینترنت امکان پذیر نمی باشد را دارد.

۳- در خرید سرویس اینترنت بی سیم صبانت امکان استفاده از تخفیف اشتراک گروهی وجود دارد به صورتیکه هزینه هر اشتراک اینترنت به طور چشمگیری کاهش می یابد.

۴- اینترنت وایرلس صبانت به دلیل عدم وجود نویز، قابلیت ارائه سرعت های بالا و اینترنت فوق پرسرعت را دارد.

از این رو صبانت به عنوان یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه ارائه سرویس اینترنت وایرلس یا بی سیم فوق پرسرعت ویژه مجتمع های تجاری، اداری، مسکونی و با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و استفاده از به روزترین تجهیزات و فناوری ها، آمادگی ارائه سرویس های اینترنت پرسرعت با شرایط ویژه را دارد.

مدیران و اعضای محترم هیات مدیره مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب راه کار مناسب برای کاهش هزینه ها، افزایش کیفیت و سرعت خدمات اینترنت خود، در ساعات اداری با شماره تلفن های ما در ارتباط باشند و از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان اینترنت وایرلس – بی سیم صبانت بهره مند گردند.

سرویس های اینترنت وایرلس یا بی سیم صبانت ویژه مجتمع های اداری، تجاری و مسکونی

نام سرویس : سرویس های اینترنت بی سیم گروهی
حداقل تعداد کاربران : ۲۰ کاربره
حجم و زمان : جهت سفارش این سرویس ها می توانید در قسمت تماس با ما (با ما تماس بگیرید) یا فرم زیر را پر کنید.